درباره دکتر حسینی خواه

متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت

رتبه اول بورد تخصصی ارتودنسی سال ۱۳۷۹

دکتر سید محمد حسینی خواه در سال ۱۳۷۲ در رشته دندانپزشکی فارغ التحصیل شده و ایشان در سال ۱۳۷۹ رتبه نخست بورد تخصصی در رشته ارتودنسی را کسب نمودند.

دکتر حسینی خواه اختصاصاً و به صورت حرفه‌ای و تخصصی فقط در زمینه ارتودنسی و رشته های مربوط به آن که می‌توان از جمله آن‌ها درمان ناهنجاری‌های فک و صورت، ارتودنسی کودکان و همچنین ارتودنسی بزرگسالان را نام برد فعالیت دارند.
قابل ذکر است تمامی این خدمات برای بیماران عزیز با استفاده از سیستم های رایج و به روز درمانی در یک کلینیک تخصصی ارتودنسی با پرسنل مجرب انجام می‌پذیرند.

همچنین قابل ذکر است از سوابق ایشان می‌توان به عضویت در انجمن ارتودنتیست‌های آمریکا و همچنین استادیاری دانشگاه یزد و تدریس در این دانشگاه به مدت ۵ سال اشاره کرد.

در کلینیک دکتر حسینی خواه تمرکز اختصاصاً در زمینه ارتودنسی و رشته های مربوطه از جمله درمان ناهنجاری‌های فک و صورت، ارتودنسی کودکان، ارتودنسی بزرگسالان با استفاده از سیستم های رایج و به روز درمانی میباشد. مراجعین پس از ویزیت اولیه و مشخص شدن روش درمانی طبق برنامه‌‌ایی منظم مراحل درمان خود را شروع می‌کنند. در طی این مراحل متخصص ارتودنسی و همچنین دستیاران حرفه‌ای کلینیک بیمار را همیاری کرده و پیگیر برنامه‌ درمانی بیمار می‌باشند. بیمار همیشه در طی مراحل درمان با توصیه های متخصص در موارد چگونگی رعایت بهتر بهداشت و همچنین مواردی همچون رعایت رژیم تغذیه ای مناسب مواجه خواهد بود و  بیمار را تا رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب و مورد رضایت همراهی می‌شود که نتایج بدست آمده و قابل بررسی مراجعین قبلی گواه این موضوع می باشد.

خدمات کلینیک دکتر حسینی خواه
  • انجام درمان های جامع ارتودنسی کودکان و بزرگسالان با تاکید بر روش های ارتودنسی بدون کشیدن دندان های دائمی
  • اماده سازی بیماران جهت درمانهای “ارتوگناتیک سرجری” (جراحی فک)
  • برگزاری جلسات درمانی به‌صورت منظم و هفتگی
  • درمان دندانهای نهفته
  • بهره‌گیری از پرسنل با تجربه

همین حالا وقت مشاوره بگیرید

۰۲۱۲۶۲۰۴۳۰۴