چگونه به کلینیک مراجعه کنم؟

 

آدرس کلینیک تخصصی دکتر حسینی خواه

زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، بین خیابان پسیان و میدان الف، پلاک ۹۸، طبقه سوم، واحد ۳۰۱
تلفن های تماس:

 

بخش اطفال : ۰۲۱۲۶۲۰۳۶۰۱

بخش ارتودنسی : ۰۲۱۲۶۲۰۴۳۰۴

شما با مراجعه به کلینیک تخصصی ارتودنسی برای درمان ناهنجاری دهان و دندان و زیبایی لبخند خود می توانید ویزیت شده و با دندانپزشک متخصص جهت شروع دوره درمان ارتودنسی مشاوره داشته باشید.

دکتر حسینی خواه و تیم مجرب همراه همواره با پیگیری و اجرای درمان منظم شما را در راه رسیدن به زیبایی و سلامت دندان هایتان همراهی می کنند. که البته این همراهی از زمان مراجعه بیمار به کلینیک و گرفتن مشاوره برای آغاز دوره درمان ارتودنسی خود شروع می‌شود و تا پایان دوره و رسیدن به نتیجه مطلوب بیمار ادامه خواهد داشت.

دکتر حسینی خواه با داشتن ۲۰ سال سابقه تخصصی در انجام درمان ارتودنسی همیشه طی کردن دوره درمان همراه با راحتی و رضایت بیمار را مد نظر قرار داده اند.
همانطور که می‌دانید و در مقالات‌مان خوانده‌اید درمان ارتودنسی دارای طول دوره‌ی چندین ساله می‌باشد و بسته به ناهنجاری موجود برای بیمار زمان این دوره متفاوت می‌باشد
بنابراین طی کردن دوره‌ی این درمان و به نتیجه رسیدن آن نیاز به تعامل جدی و هم‌افزای بیمار و متخصص دارد.

لازم است بدانید اجرای توصیه‌های متخصص ارتودنسی در مورد رعایت بهداشت دهان و دندان در طی دوره و همچنین رعایت مسائلی چون تغذیه در طی این زمان بسیار حائز اهمیت بوده و به طور کاملا مستقیم در نتیجه‌ی درمان شما تاثیر می‌گذارد.

البته تمام این موارد در جلسه آغازین مشاوره و همچنین به طور مکرر در طی دوره درمان توسط متخصص و دستیاران ایشان به صورت‌های مختلف گوشزد می‌شود.
امیدواریم شما با همکاری دکتر متخصص‌تان؛ دکتر حسینی خواه دندان‌هایی مرتب و هماهنگ و لبخندی زیبا را فراهم آورید.

 

چگونه با دکتر در تماس باشم؟

 

با ما مکاتبه کنید